Mieszkanie w spokojnej okolicy blisko pętli ZKM

CENA: 450 000 PLN

POWIERZCHNIA: 49m²

Nieruchomość:

Proponujemy Państwu mieszkanie położone w Gdyni w otoczonej lasem dzielnicy Witommino. Mieszkanie znajduje się przy Ul. II MPS, lokal usytuowany jest na 3 piętrze w bloku z lat 80 Mieszkanie całościowo ma 49,10m2. Nieruchomość składa się z dużego jasnego salonu, dwóch przestronnych sypialni, kuchni, łazienki z WC. Do mieszkania przynależna jest również piwnica ok 5m2 oraz balkon. Lokal jest rozkładowy i ekspozycja okienna wychodzi na północ oraz południe. Mieszkanie jest spółdzielcze własnościowe bez księgi. Czynsz wynosi w okresie letnim ok 500 zł natomiast w zimowym ok 600zł

Stan mieszkania:

Stan mieszkania jest bardzo dobry, Podłoga w pokojach wyłożona jest wysokiej jakości parkietem natomiast w kuchni oraz łazience wyłożone są płytki, a także w mieszkaniu wymieniona jest instalacja elektryczna na miedzianą. W mieszkaniu są szczelne okna PCV. Mieszkanie nie posiada instalacji gazowej, a ogrzewanie jest miejskie.

Stan Budynku:

Bardzo dobry. Budynek z lat 80, zadbana elewacja oraz klatka schodowa. Przy budynku rośnie sporo zieleni, a także jest duża liczba miejsc parkingowych.

Lokalizacja:

Doskonały punkt lokalizacyjny, przy bloku w odległości ok 100m znajduje się pętla autobusowa z której dostaniemy się do każdej czyści Gdyni, 3 przystanki do SKM . Ponadto w pobliżu znajduje się cały wachlarz usługowy, fryzjer, żabka, biedronka, poczta, centrum handlowa Witawa, kościół, szkoła, basen. Dużym atutem lokalizacyjnym jest także las w którym można relaksować się długimi spacerami z rodziną z dala od miejskiego zgiełku.

© 2019. All Rights Reserved. Designed by Erizo.pl